szukaj
Dane produktu
2 Piła Stołowa do porothermu APS 1000 N
PIŁY DO POROTHERMU - stołowe do porothermu

produkt 2 Piła Stołowa do porothermu APS 1000 N

Średnica tarczy: 1000 mm
Silnik: elektryczny 400 V
Moc: 9 kW
Cena cetto: 0.00 zł
Opis przedmiotu:
Producent: ADIAM
Średnica tarczy: 1000 mm
Silnik: elektryczny 400 V
Moc: 9 kW
Max. długość cięcia: 1060 mm
Max. głębokość cięcia: 420 mm

Opis produktu

PIŁA BUDOWLANA NA TARCZĘ 1000 mm
Budowlana Piła stołowa do ciecia cegły Porothermu i Silikatu i innych materiałów budowlanych. Piła przystosowana do ciecia materiałów o grubości do 420 mm i długości 1060 mm. Duży silnik o mocy 9,6 kW. Koła ułatwiające transport na placu budowy. Powłoka ochronna nakładana proszkowo.
Inne maszyny tego producenta:
3 Piła Stołowa do porothermu APS 700 R
nowy
stołowe do porothermu
Średnica tarczy: 700 mm Silnik: elektryczny 400 V Moc: 5,5 kW
Cena cetto:: 8999.00 zł
1 Piła stołowa do porothermu TPS 700
nowy
stołowe do porothermu
Max średnica tarczy 700 mm
Cena cetto:: 6999.00 zł

Działania na placu budowy to skomplikowany proces, który musi być kontrolowany tak aby nie utrudniał prac brukarskich lub innych prac budowlanych a użyte tam maszyny budowlane powinny być wydajne. Trzeba wiedzieć kiedy wejść z zagęszczarką a kiedy z koparką. Czy niwelator czy laser krzyżowy będzie lepszy. Dużą wydajność pracy można uzyskać przez wykorzystanie zamularki do kostki, mini koparko-ładowarki z przegubowym układem jazdy dzięki czemu można łatwo transportować paletę kostki brukowej. Dobranie maszyn współpracujących ma pierwszorzędne znaczenia dla opłacalności inwestycji. Np. sprężarka do wdmuchiwarki światłowodów, agregatów prądotwórczych do sumy szlifierek czy spawarek. Brak prądu w obiektach użyteczności publiczne lub przemysłowych można ograniczyć wykorzystując profesjonalne systemy zasilania awaryjnego. Nowoczesne maszyny związane z budową dróg takie jak kafary do wbijania balustrad czy maszty oświetleniowe to niezbędny sprzęt budowlany. Nowoczesne budownictwo kolejowe to już nie tylko kilof i łopata a spalinowy podbijak torowy. Prowadzimy AUTORYZOWANY  Serwis młotów spalinowych Cobra. innych maszyn firmy ATLAS COPCO Współczesny przemysł oparty jest o układy pneumatyczne jako nośniki energii dla maszyn i narzędzi pneumatycznych. Zaawansowana technika medyczna wymaga powietrza o specjalnych parametrach. Sprężarki ATLAS COPCO Bydgoszcz to również hydropneumatyczne czyszczenie sieci wodociągowej korkiem powietrza. TECHNETMB
Wdmuchiwarka do światłowodów to rodzima produkcja, polecamy nie tylko jak handlarze ale jako pasjonaci tej dziedziny. Produkujemy wdmuchiwarki do wdmuchiwania kabli tradycyjnych, wdmuchiwarki do mikrokabli oraz wdmuchiwarki przyłączy FTTH.

 

 

  © 2019 technetmb.pl