szukaj
Dane produktu
ŁATA PROFILUJĄCA MECHANICZNA 7,5 m  Model LM7m
BRUKARSKIE NARZĘDZIA - łaty i listwy zgarniające

produkt ŁATA PROFILUJĄCA MECHANICZNA 7,5 m Model LM7m

ŁATA PROFILUJĄCA MECHANICZNA 7,5m

Model LM7m

Łata zgarniająca przeznaczona jest do wyrównywania plantu pod nawierzchnie z kostki brukowej, asfaltu itp. na ulicach, parkingach, placach itp.
Cena cetto: 14832.00 zł
Opis przedmiotu:
ŁATA PROFILUJĄCA MECHANICZNA 7,5mŁata zgarniająca przeznaczona jest do wyrównywania plantu pod nawierzchnie z kostki brukowej, asfaltu itp. na ulicach, parkingach, placach itp.


Szerokość robocza 400-650-750cm, stopniowana co 25 cm
Max. szerokość całkowita 810 cm
Regulacja kąta przy profilowaniu daszkowym 0-5°
Ciężar 385 kg
Galeria:
ŁATA PROFILUJĄCA MECHANICZNA 7,5 m  Model LM7mŁATA PROFILUJĄCA MECHANICZNA 7,5 m  Model LM7mŁATA PROFILUJĄCA MECHANICZNA 7,5 m  Model LM7mŁATA PROFILUJĄCA MECHANICZNA 7,5 m  Model LM7mŁATA PROFILUJĄCA MECHANICZNA 7,5 m  Model LM7m
Inne maszyny tego producenta:
ŁATA PROFILUJĄCA ZE STEROWANIEM AUTOMATYCZNYM PULL  Model PROFILER 02
nowy
łaty i listwy zgarniające
ŁATA PROFILUJĄCA ZE STEROWANIEM AUTOMATYCZNYM PULL Model PROFILER 02 Profiler 02 pozwala na dokładne i szybkie profilowanie oraz niwelowanie powierzchni. Zastosowanie: wszelkie rodzaje podłoża o granulacji do 40 mm przystosowany do maszyn z pływającym układem hydraulicznym.
Cena cetto:: do negocjacji
ŁATA PROFILUJĄCA RĘCZNA 3m
nowy
łaty i listwy zgarniające
Łata profilująca ręczna przeznaczona jest do wyrównywania plantu pod nawierzchnie z kostki brukowej, asfaltu itp. na ulicach, parkingach, placach itp.
Cena cetto:: 3383.00 zł
ŁATA PROFILUJĄCA ZE STEROWANIEM AUTOMATYCZNYM PUSH/PULL  Model PROFILER 01
nowy
łaty i listwy zgarniające
ŁATA PROFILUJĄCA ZE STEROWANIEM AUTOMATYCZNYM PUSH/PULL Model PROFILER 01 Profiler 01 służy do wydajnego wyrównywania i poziomowania placów, parkingów, boisk stadionów i ulic. Z łatwością wyrównuje materiały sypkie i niespoiste takie jak np. piach, żwir czy drobny tłuczeń.
Cena cetto:: do negocjacji
ŁATA PROFILUJĄCA MECHANICZNA 6,5m
nowy
łaty i listwy zgarniające
Model LM6m Łata zgarniająca przeznaczona jest do wyrównywania plantu pod nawierzchnie z kostki brukowej, asfaltu itp. na ulicach, parkingach, placach itp.
Cena cetto:: 13800.00 zł
ŁATA PROFILUJĄCA RĘCZNA 4m
nowy
łaty i listwy zgarniające
Łata profilująca ręczna przeznaczona jest do wyrównywania plantu pod nawierzchnie z kostki brukowej, asfaltu itp. na ulicach, parkingach, placach itp.
Cena cetto:: 3675.00 zł

Działania na placu budowy to skomplikowany proces, który musi być kontrolowany tak aby nie utrudniał prac brukarskich lub innych prac budowlanych a użyte tam maszyny budowlane powinny być wydajne. Trzeba wiedzieć kiedy wejść z zagęszczarką a kiedy z koparką. Czy niwelator czy laser krzyżowy będzie lepszy. Dużą wydajność pracy można uzyskać przez wykorzystanie zamularki do kostki, mini koparko-ładowarki z przegubowym układem jazdy dzięki czemu można łatwo transportować paletę kostki brukowej. Dobranie maszyn współpracujących ma pierwszorzędne znaczenia dla opłacalności inwestycji. Np. sprężarka do wdmuchiwarki światłowodów, agregatów prądotwórczych do sumy szlifierek czy spawarek. Brak prądu w obiektach użyteczności publiczne lub przemysłowych można ograniczyć wykorzystując profesjonalne systemy zasilania awaryjnego. Nowoczesne maszyny związane z budową dróg takie jak kafary do wbijania balustrad czy maszty oświetleniowe to niezbędny sprzęt budowlany. Nowoczesne budownictwo kolejowe to już nie tylko kilof i łopata a spalinowy podbijak torowy. Prowadzimy AUTORYZOWANY  Serwis młotów spalinowych Cobra. innych maszyn firmy ATLAS COPCO Współczesny przemysł oparty jest o układy pneumatyczne jako nośniki energii dla maszyn i narzędzi pneumatycznych. Zaawansowana technika medyczna wymaga powietrza o specjalnych parametrach. Sprężarki ATLAS COPCO Bydgoszcz to również hydropneumatyczne czyszczenie sieci wodociągowej korkiem powietrza. TECHNETMB
Wdmuchiwarka do światłowodów to rodzima produkcja, polecamy nie tylko jak handlarze ale jako pasjonaci tej dziedziny. Produkujemy wdmuchiwarki do wdmuchiwania kabli tradycyjnych, wdmuchiwarki do mikrokabli oraz wdmuchiwarki przyłączy FTTH.

 

 

  © 2019 technetmb.pl