szukaj
Dane produktu
ŁATA PROFILUJĄCA ZE STEROWANIEM AUTOMATYCZNYM PUSH/PULL  Model PROFILER 01
BRUKARSKIE NARZĘDZIA - łaty i listwy zgarniające

produkt ŁATA PROFILUJĄCA ZE STEROWANIEM AUTOMATYCZNYM PUSH/PULL Model PROFILER 01

ŁATA PROFILUJĄCA ZE STEROWANIEM AUTOMATYCZNYM PUSH/PULL

Model PROFILER 01

Profiler 01 służy do wydajnego wyrównywania i poziomowania placów, parkingów, boisk stadionów i ulic. Z łatwością wyrównuje materiały sypkie i niespoiste takie jak np. piach, żwir czy drobny tłuczeń.
Cena cetto: 0.00 zł
Opis przedmiotu:
ŁATA PROFILUJĄCA ZE STEROWANIEM AUTOMATYCZNYM PUSH/PULL

Model PROFILER 01

Profiler 01 służy do wydajnego wyrównywania i poziomowania placów, parkingów, boisk stadionów i ulic. Z łatwością wyrównuje materiały sypkie i niespoiste takie jak np. piach, żwir czy drobny tłuczeń.
Sterowane cyfrowo, w dwóch lub trzech płaszczyznach, urządzenie może współpracować z maszynami budowlanymi np. ładowarkami, koparko-ładowarkami wyposażonymi w czołowe zasilanie hydrauliczne. Unikalna, opatentowana konstrukcja umożliwia dokładną pracę zarówno w jeździe do przodu jak i do tyłu.
Zastosowane wysokiej jakości materiały, odporne na ścieranie gwarantują wysoką trwałość maszyny w trudnych warunkach pracy.
Pozostałymi zaletami Profilera są:
- wysoka dokładność wyrównywanego terenu +/- 5 mm,
- szybki montaż i demontaż na maszynie roboczej,
- obsługa jednoosobowa,
- możliwość pracy na sztywnym i pływającym układzie hydraulicznym maszyny roboczej.
Pozwala to wykonać prace zaczynając od wyrównania placu przez równe nakładanie warstw nośnych aż do warstwy ostatecznej, która jest wstępnie zagęszczona i wygładzona pod ułożenie np. kostki brukowej.
Zastosowanie Profilera 01 w procesie budowy nawierzchni oznacza niższe koszty, większą wydajność oraz konkurencyjność.

Szerokość robocza 200+50 cm (klapy boczne) lub 240 + 50 cm (klapy boczne)
Kąt wychylenia lemieszy max.+/- 5°
Wysokość lemieszy 50 cm
Ciężar 1200 lub 1380 kg

MASZYNA NOŚNA ZALECANE PARAMETRY
Ciśnienie układu hydraulicznego 200 bar
Min. wydajność układu hydraulicznego 40 l/min
Udźwig 1300 kg
Min. ciężar 5000 kg
Galeria:
ŁATA PROFILUJĄCA ZE STEROWANIEM AUTOMATYCZNYM PUSH/PULL  Model PROFILER 01ŁATA PROFILUJĄCA ZE STEROWANIEM AUTOMATYCZNYM PUSH/PULL  Model PROFILER 01ŁATA PROFILUJĄCA ZE STEROWANIEM AUTOMATYCZNYM PUSH/PULL  Model PROFILER 01
Inne maszyny tego producenta:
ŁATA PROFILUJĄCA RĘCZNA 4m
nowy
łaty i listwy zgarniające
Łata profilująca ręczna przeznaczona jest do wyrównywania plantu pod nawierzchnie z kostki brukowej, asfaltu itp. na ulicach, parkingach, placach itp.
Cena cetto:: 3675.00 zł
ŁATA PROFILUJĄCA MECHANICZNA 6,5m
nowy
łaty i listwy zgarniające
Model LM6m Łata zgarniająca przeznaczona jest do wyrównywania plantu pod nawierzchnie z kostki brukowej, asfaltu itp. na ulicach, parkingach, placach itp.
Cena cetto:: 13800.00 zł
ŁATA PROFILUJĄCA MECHANICZNA 7,5 m  Model LM7m
nowy
łaty i listwy zgarniające
ŁATA PROFILUJĄCA MECHANICZNA 7,5m Model LM7m Łata zgarniająca przeznaczona jest do wyrównywania plantu pod nawierzchnie z kostki brukowej, asfaltu itp. na ulicach, parkingach, placach itp.
Cena cetto:: 14832.00 zł
ŁATA PROFILUJĄCA ZE STEROWANIEM AUTOMATYCZNYM PULL  Model PROFILER 02
nowy
łaty i listwy zgarniające
ŁATA PROFILUJĄCA ZE STEROWANIEM AUTOMATYCZNYM PULL Model PROFILER 02 Profiler 02 pozwala na dokładne i szybkie profilowanie oraz niwelowanie powierzchni. Zastosowanie: wszelkie rodzaje podłoża o granulacji do 40 mm przystosowany do maszyn z pływającym układem hydraulicznym.
Cena cetto:: do negocjacji
ŁATA PROFILUJĄCA RĘCZNA 3m
nowy
łaty i listwy zgarniające
Łata profilująca ręczna przeznaczona jest do wyrównywania plantu pod nawierzchnie z kostki brukowej, asfaltu itp. na ulicach, parkingach, placach itp.
Cena cetto:: 3383.00 zł

Działania na placu budowy to skomplikowany proces, który musi być kontrolowany tak aby nie utrudniał prac brukarskich lub innych prac budowlanych a użyte tam maszyny budowlane powinny być wydajne. Trzeba wiedzieć kiedy wejść z zagęszczarką a kiedy z koparką. Czy niwelator czy laser krzyżowy będzie lepszy. Dużą wydajność pracy można uzyskać przez wykorzystanie zamularki do kostki, mini koparko-ładowarki z przegubowym układem jazdy dzięki czemu można łatwo transportować paletę kostki brukowej. Dobranie maszyn współpracujących ma pierwszorzędne znaczenia dla opłacalności inwestycji. Np. sprężarka do wdmuchiwarki światłowodów, agregatów prądotwórczych do sumy szlifierek czy spawarek. Brak prądu w obiektach użyteczności publiczne lub przemysłowych można ograniczyć wykorzystując profesjonalne systemy zasilania awaryjnego. Nowoczesne maszyny związane z budową dróg takie jak kafary do wbijania balustrad czy maszty oświetleniowe to niezbędny sprzęt budowlany. Nowoczesne budownictwo kolejowe to już nie tylko kilof i łopata a spalinowy podbijak torowy. Prowadzimy AUTORYZOWANY  Serwis młotów spalinowych Cobra. innych maszyn firmy ATLAS COPCO Współczesny przemysł oparty jest o układy pneumatyczne jako nośniki energii dla maszyn i narzędzi pneumatycznych. Zaawansowana technika medyczna wymaga powietrza o specjalnych parametrach. Sprężarki ATLAS COPCO Bydgoszcz to również hydropneumatyczne czyszczenie sieci wodociągowej korkiem powietrza. TECHNETMB
Wdmuchiwarka do światłowodów to rodzima produkcja, polecamy nie tylko jak handlarze ale jako pasjonaci tej dziedziny. Produkujemy wdmuchiwarki do wdmuchiwania kabli tradycyjnych, wdmuchiwarki do mikrokabli oraz wdmuchiwarki przyłączy FTTH.

 

 

  © 2020 technetmb.pl