szukaj
Dane produktu
PIŁAS AS 170
ELEKTRONARZĘDZIA - AS 170

produkt PIŁAS AS 170

Cena cetto: 4200.00 zł
Opis przedmiotu:
AS170 - brzeszczoty wykonują ruch oscylacyjny i udarowy, suma obu ruchów pozwala na zagłębianie się w cięty materiał.
Taki system stanowi o niewątpliwych zaletach piły jakimi są:

- możliwość cięcia pod dowolnym kątem na głębokość do 170 mm
- zdecydowanie małe pylenie w porównaniu z piłami tarczowymi
- bezpieczeństwo operatora, jeżeli np. włączona piła spadnie na nogę operatora to w najgorszym przypadku poszarpie „portki” jednak nie przetnie nogi
Polecamy nową AS170 instalatorom wszystkich z branż: budowlanej, konserwacji zabytków.

Piła AS170 tnie większość materiałów budowlanych oraz drewno i tworzywa sztuczne.

Zastosowanie:
- roboty instalacyjne takie jak wycinanie kanałów kablowych, wentylacyjnych, kanalizacyjnych itp
- renowacje i remonty polegające na wycinaniu otworów drzwiowych i okiennych, wycinanie i wymiana starych spoin, wycinanie np. pojedynczej cegły włącznie z cięciem drewna budowlanego i korzeni.

ARBORTECH
- Bezpieczne cięcie
- Głębokie cięcia
- Cięcie pod dowolnym kątem
- Minimalne tworzenie się pyłu przy cięciu

Piła AS170 tnie:
- mur
- cegły
- spoiny z zaprawy
- miękki kamień i drewno

Instalacje:
- Otwory
- Kanały dla przewodów
- Instalowanie grzejników
- Prace blacharskie
- Okablowanie elektryczne
- kanały kablowe i skrzynki rozdzielcze
- Prace elektryczne
- Okna
- Sprzęt oświetleniowy
- Urządzenia utylizacyjne
- I wiele innych profesjonalnych zastosowań

Renowacje i remonty:
Piła AS170 idealnie nadaje się do cięcia i usuwania spoin z zaprawy, cegły w wykończonych na "gotowo" i umeblowanych domach. Umożliwia ona wcinanie się na głębokość do 120 mm, potrafi ciąć prostopadłe narożniki w całych cegłach.

Idealna do:
Usuwania zaprawy ze spoiny między cegłami, Szybkiego oddzielenia od siebie elementów, jak na przykład kotew, płyt ściennych, belek wsporczych, dźwigarów, ram, gzymsów, belek drewnianych, nadproży, szaf ściennych i schodów, Do wykonywania szczelin dylatacyjnych i renowacji elementów muru, Usuwania wbudowanej stolarki i urządzeń sanitarnych, Wycinania łuków nad bramami i drzwiami oraz oknami.
ZALETY

Innowacyjny projekt z rewolucyjną techniką Silna i sprawna piła Arbortech AS170 z silnikiem o mocy 1250W rewolucjonizuje technikę cięcia. Za pomocą jedynego w swym rodzaju, opatentowanego systemu udaru z jednoczesnym ruchem oscylacyjnym brzeszczotów operator może bezpiecznie i praktycznie bezpyłowo ciąć ścianę po łuku co wcześniej było trudne do osiągnięcia. Piła AS170 zbudowana została dla fachowca. Tnie różne materiały: mur, cegłę i spoinę z zaprawy.

Widoczność:
Operator widzi brzeszczot co pozwala obserwować materiał podczas cięcia.

Zagłębianie w materiał:
Piła AS170 tnie prostopadle, nie trzeba robić zapasu lub nacinać w narożniku drugiej ściany.

Wcięcia:
Piłą AS170 mogą Państwo wcinać się w lite ściany, bez konieczności prac przygotowawczych piłą tarczową.

Bezpieczne cięcie:
W przeciwieństwie do pił tarczowych piła AS170 nie tworzy pyłu, zatrzymuje się natychmiast po wyłączeniu, jeżeli upadnie na np. nogę operatora w najgorszym razie poszarpie spodnie ale jej nie przetnie.

Cięcia na sucho:
Tnie mur na sucho przy znacznie mniejszym wytwarzaniu kurzu niż przy cięciu piłą tarczową.

Głębokie cięcia do 170 mm pod dowolnym kątem.
Galeria:
PIŁAS AS 170PIŁAS AS 170PIŁAS AS 170PIŁAS AS 170
Inne maszyny tego producenta:
Piła AS 175 ARBORTECH
nowy
AS 170
Piła AS175 jest przeznaczona do wycinania różnych otworów i bruzd w praktycznie każdym rodzaju ścian oraz do usuwania zaprawy z ceglanych murów. Tnie większość materiałów budowlanych oraz drewno i tworzywa sztuczne.
Cena cetto:: 4200.00 zł

Działania na placu budowy to skomplikowany proces, który musi być kontrolowany tak aby nie utrudniał prac brukarskich lub innych prac budowlanych a użyte tam maszyny budowlane powinny być wydajne. Trzeba wiedzieć kiedy wejść z zagęszczarką a kiedy z koparką. Czy niwelator czy laser krzyżowy będzie lepszy. Dużą wydajność pracy można uzyskać przez wykorzystanie zamularki do kostki, mini koparko-ładowarki z przegubowym układem jazdy dzięki czemu można łatwo transportować paletę kostki brukowej. Dobranie maszyn współpracujących ma pierwszorzędne znaczenia dla opłacalności inwestycji. Np. sprężarka do wdmuchiwarki światłowodów, agregatów prądotwórczych do sumy szlifierek czy spawarek. Brak prądu w obiektach użyteczności publiczne lub przemysłowych można ograniczyć wykorzystując profesjonalne systemy zasilania awaryjnego. Nowoczesne maszyny związane z budową dróg takie jak kafary do wbijania balustrad czy maszty oświetleniowe to niezbędny sprzęt budowlany. Nowoczesne budownictwo kolejowe to już nie tylko kilof i łopata a spalinowy podbijak torowy. Prowadzimy AUTORYZOWANY  Serwis młotów spalinowych Cobra. innych maszyn firmy ATLAS COPCO Współczesny przemysł oparty jest o układy pneumatyczne jako nośniki energii dla maszyn i narzędzi pneumatycznych. Zaawansowana technika medyczna wymaga powietrza o specjalnych parametrach. Sprężarki ATLAS COPCO Bydgoszcz to również hydropneumatyczne czyszczenie sieci wodociągowej korkiem powietrza. TECHNETMB
Wdmuchiwarka do światłowodów to rodzima produkcja, polecamy nie tylko jak handlarze ale jako pasjonaci tej dziedziny. Produkujemy wdmuchiwarki do wdmuchiwania kabli tradycyjnych, wdmuchiwarki do mikrokabli oraz wdmuchiwarki przyłączy FTTH.

 

 

  © 2020 technetmb.pl