szukaj
Dane produktu
UKŁADARKA ZAWIESZANA  Model JUZ01
BRUKARSKIE NARZĘDZIA - układarki

produkt UKŁADARKA ZAWIESZANA Model JUZ01

UKŁADARKA ZAWIESZANA

Model JUZ01

Układarka dostosowana do zaczepiania czołowego na ładowarkach i koparko-ładowarkach.
Cena cetto: 0.00 zł
Opis przedmiotu:
UKŁADARKA ZAWIESZANA

Model JUZ01

Układarka dostosowana do zaczepiania czołowego na ładowarkach i koparko-ładowarkach.
Układarka JUZ 01 wyposażona jest w hydrauliczny mechanizm podnoszenia ze sterowaniem przy uchwycie operatora. Idealne rozwiązanie do przewożenia i układania materiałów bezpośrednio z palet.
Dodatkowym wyposażeniem są chwytaki grawitacyjne do krawężników, płyt ażurowych itp

Max. udźwig ramienia 200 kg
Max. wysokość podnoszenia 200 cm
Zasięg ramienia 350 cm
Kąt obrotu ramienia 270 °
Max. ciężar palety 1600 kg
Galeria:
UKŁADARKA ZAWIESZANA  Model JUZ01UKŁADARKA ZAWIESZANA  Model JUZ01

Działania na placu budowy to skomplikowany proces, który musi być kontrolowany tak aby nie utrudniał prac brukarskich lub innych prac budowlanych a użyte tam maszyny budowlane powinny być wydajne. Trzeba wiedzieć kiedy wejść z zagęszczarką a kiedy z koparką. Czy niwelator czy laser krzyżowy będzie lepszy. Dużą wydajność pracy można uzyskać przez wykorzystanie zamularki do kostki, mini koparko-ładowarki z przegubowym układem jazdy dzięki czemu można łatwo transportować paletę kostki brukowej. Dobranie maszyn współpracujących ma pierwszorzędne znaczenia dla opłacalności inwestycji. Np. sprężarka do wdmuchiwarki światłowodów, agregatów prądotwórczych do sumy szlifierek czy spawarek. Brak prądu w obiektach użyteczności publiczne lub przemysłowych można ograniczyć wykorzystując profesjonalne systemy zasilania awaryjnego. Nowoczesne maszyny związane z budową dróg takie jak kafary do wbijania balustrad czy maszty oświetleniowe to niezbędny sprzęt budowlany. Nowoczesne budownictwo kolejowe to już nie tylko kilof i łopata a spalinowy podbijak torowy. Prowadzimy AUTORYZOWANY  Serwis młotów spalinowych Cobra. innych maszyn firmy ATLAS COPCO Współczesny przemysł oparty jest o układy pneumatyczne jako nośniki energii dla maszyn i narzędzi pneumatycznych. Zaawansowana technika medyczna wymaga powietrza o specjalnych parametrach. Sprężarki ATLAS COPCO Bydgoszcz to również hydropneumatyczne czyszczenie sieci wodociągowej korkiem powietrza. TECHNETMB
Wdmuchiwarka do światłowodów to rodzima produkcja, polecamy nie tylko jak handlarze ale jako pasjonaci tej dziedziny. Produkujemy wdmuchiwarki do wdmuchiwania kabli tradycyjnych, wdmuchiwarki do mikrokabli oraz wdmuchiwarki przyłączy FTTH.

 

 

  © 2020 technetmb.pl