szukaj
Dane produktu
Frez do drewna fi 20 TURBO SHAFT
DO DREWNA - Narzędzia do szlifierek kątowych

produkt Frez do drewna fi 20 TURBO SHAFT

Opis produktu:

TurboShaft
To narzędzie zaprojektowano do użytku przy drobnych pracach rzeźbiarskich i wiercenia w drewnie.
Montowane do typowych szlifierek kątowych. Struga dolna część wału dwoma widiowymi zębamy, jego długość pozwala wykonać głęboki i wąski profil.

Parametry i opis:
- wał długości 80 mm - wysięgnik z gwintem M14 do mocowania na wrzecionie typowej kątówki
- średnica 20 mm

- wymienne 2 zęby z węglika o długiej żywotności
- regulowany ogranicznik głębokości w zestawieDo szlifierek kątowych o standardowych rozmiarach gwintu M14 x 2,0
Maksymalne obroty 12000 na min.
Działa najlepiej z naszym Power Carving Unit
Cena cetto: 370.00 zł
Opis przedmiotu:
Galeria:
Frez do drewna fi 20 TURBO SHAFTFrez do drewna fi 20 TURBO SHAFT
Inne maszyny tego producenta:
ARBORTECH TURBOPLANE Tarcza fi 100 mm do okorowywania i żłobienia IND.FG.400
nowy
Narzędzia do szlifierek kątowych
IND.FG.400 TURBOPlane to uniwersalna tarcza do obróbki drewna. Można wykorzystać ją do tworzenia różnych kształtów. TurboPlane może być używany do szybkiego wygładzania dużych powierzchni poziomych. Średnica tarczy 100 mm Mocowana na wrzecionie TYPOWEJ szlifierki kątowej.
Cena cetto:: 447.15 zł
Zestaw - elastyczna szlifierka SAN.FG.200
nowy
Narzędzia do szlifierek kątowych
SAN.FG.200 ELASTYCZNA SZLIFIERKA 50 mm – elastyczny talerz obrotowy pozwala szlifować materiał w trudno dostępnych miejscach. Montowana do zwykłej kątówki. W zestawie: ramię przedłużające, elastyczny talerz, 35 szt. tarcz ściernych o ziarnistościach: 80,120,180,240,320,400,600
Cena cetto:: 280.00 zł
Frez kulisty AR.BALL.FG.2000.60
nowy
Narzędzia do szlifierek kątowych
Opis produktu: Frez kulisty o średnicy 30 mm montowany do typowych kątówek przeznaczony do żłobienia w drewnie. /wysięgnik z gwintem M14 do mocowania na wrzecionie typowej kątówki/ Idealnie nadaje się do wytwarzania np. drewnianych łyżek, małych miseczek. Kuliste dłuto opracowane zostało tak, aby nie powodowało odrzutu w czasie pracy, a jedynie łagodnie odbijało się i przemieszczało po powierzchni, tworząc efekt dłuta. Frez podlega samoostrzeniu, dopiero przy znacznym zużyciu ostrza można je wymienić. Zapasowe ostrza w kształcie dysku są w regularnej sprzedaży. Do szlifierek kątowych o standardowych rozmiarach gwintu M14 x 2,0 Maksymalne obroty 12000 na min. Działa najlepiej z naszym Power Carving Unit
Cena cetto:: 400.00 zł
Tarniki o średnicy 100 mm montowane do typowych szlifierek kątowych.
nowy
Narzędzia do szlifierek kątowych
Tarniki o średnicy 100 mm montowane do typowych szlifierek kątowych. Saburrtooth to producent narzędzi dla wymagających więcej. Swoją jakością i trwałością zadziwiają każdego użytkownika. Ostre kolce wykonane są z węglika wolframu - o twardości porównywalnej z diamentem. Dostępne są w wielu rozmiarach, kształtach i fakturach. Idealnie nadają się do rzeźbienia, szlifowania, toczenia, cięcia i wszechstronnej obróbki drewna, gumy, silikonu, plastiku, lodu, poliuretanu, epoksydów, akryli i.t.p.
Cena cetto:: 280.00 zł
Uniwersalny zestaw  MiniTURBO KIT MIN.FG.500
nowy
Narzędzia do szlifierek kątowych
MIN.FG.500 MiniTURBO KIT Uniwersalna tarcza do rzeźbienia dowolnych form, okrawania, heblowania, idealna do głębokich żłobień. Zęby wykonane z hartowanego metalu. Można założyć na minigrindera samą tarczę lub papier ścierny. Po zastosowaniu przedłużenia pasuje także do szlifierek kątowych. W zestawie: ramię przedłużające, tarcza z zębami z węglika elastyczny PAD tarcze ścierne klucz Średnica tarczy 50 mm
Cena cetto:: 415.00 zł

Działania na placu budowy to skomplikowany proces, który musi być kontrolowany tak aby nie utrudniał prac brukarskich lub innych prac budowlanych a użyte tam maszyny budowlane powinny być wydajne. Trzeba wiedzieć kiedy wejść z zagęszczarką a kiedy z koparką. Czy niwelator czy laser krzyżowy będzie lepszy. Dużą wydajność pracy można uzyskać przez wykorzystanie zamularki do kostki, mini koparko-ładowarki z przegubowym układem jazdy dzięki czemu można łatwo transportować paletę kostki brukowej. Dobranie maszyn współpracujących ma pierwszorzędne znaczenia dla opłacalności inwestycji. Np. sprężarka do wdmuchiwarki światłowodów, agregatów prądotwórczych do sumy szlifierek czy spawarek. Brak prądu w obiektach użyteczności publiczne lub przemysłowych można ograniczyć wykorzystując profesjonalne systemy zasilania awaryjnego. Nowoczesne maszyny związane z budową dróg takie jak kafary do wbijania balustrad czy maszty oświetleniowe to niezbędny sprzęt budowlany. Nowoczesne budownictwo kolejowe to już nie tylko kilof i łopata a spalinowy podbijak torowy. Prowadzimy AUTORYZOWANY  Serwis młotów spalinowych Cobra. innych maszyn firmy ATLAS COPCO Współczesny przemysł oparty jest o układy pneumatyczne jako nośniki energii dla maszyn i narzędzi pneumatycznych.
Wdmuchiwarka do światłowodów to rodzima produkcja, polecamy nie tylko jak handlarze ale jako pasjonaci tej dziedziny. Produkujemy wdmuchiwarki do wdmuchiwania kabli tradycyjnych, wdmuchiwarki do mikrokabli oraz wdmuchiwarki przyłączy FTTH. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne tarcze i inne narzędzia do obróbki drewna np. przy użyciu szlifierki kątowej.

 

 

  © 2021 technetmb.pl