szukaj

PROMOCJE

SPYDER + Buława z wewnętrznym silnikiem / Seria MB 

Wibrator do betonu z wbudowaną przetwornicą elektroniczną. Elektroniczna przetwornica częstotliwości z buławą wibrującą do betonu. Tuby buław wykonane z hartowanej stali w celu zwiększenia twardości i odporności na ścieranie. Zabezpieczenie na wejściu do przetwornicy przeciw nagłym skokom napięcia. Zabezpieczenie na wyjściu z przetwornicy ograniczające pobór na fazę. Ergonomiczna skrzynka ułatwia transport i operowanie. 15 m kabla zasilającego zapewnia dużą autonomię. Buławy na podwyższoną częstotliwość z przewymiarowanym silnikiem wewnętrznym.

MODEL

WAGA

ZASILANIE

ŚREDNICA BUŁAWY

CENA PLN NETTO

i-SPYDER B 38 14,6 kg 230 V 1~50 38 mm 5 300
i-SPYDER B 50
18,6 kg 230 V 1~50 50 mm 5 400
i-SPYDER B 60 20,6 kg 230 V 1~50 60 mm 5 500
i-SPYDER B 70 22,0 kg 230 V 1~50 70 mm 5 600

 

Działania na placu budowy to skomplikowany proces, który musi być kontrolowany tak aby nie utrudniał prac brukarskich lub innych prac budowlanych a użyte tam maszyny budowlane powinny być wydajne. Trzeba wiedzieć kiedy wejść z zagęszczarką a kiedy z koparką. Czy niwelator czy laser krzyżowy będzie lepszy. Dużą wydajność pracy można uzyskać przez wykorzystanie zamularki do kostki, mini koparko-ładowarki z przegubowym układem jazdy dzięki czemu można łatwo transportować paletę kostki brukowej. Dobranie maszyn współpracujących ma pierwszorzędne znaczenia dla opłacalności inwestycji. Np. sprężarka do wdmuchiwarki światłowodów, agregatów prądotwórczych do sumy szlifierek czy spawarek. Brak prądu w obiektach użyteczności publiczne lub przemysłowych można ograniczyć wykorzystując profesjonalne systemy zasilania awaryjnego. Nowoczesne maszyny związane z budową dróg takie jak kafary do wbijania balustrad czy maszty oświetleniowe to niezbędny sprzęt budowlany. Nowoczesne budownictwo kolejowe to już nie tylko kilof i łopata a spalinowy podbijak torowy. Prowadzimy AUTORYZOWANY  Serwis młotów spalinowych Cobra. innych maszyn firmy ATLAS COPCO Współczesny przemysł oparty jest o układy pneumatyczne jako nośniki energii dla maszyn i narzędzi pneumatycznych.
Wdmuchiwarka do światłowodów to rodzima produkcja, polecamy nie tylko jak handlarze ale jako pasjonaci tej dziedziny. Produkujemy wdmuchiwarki do wdmuchiwania kabli tradycyjnych, wdmuchiwarki do mikrokabli oraz wdmuchiwarki przyłączy FTTH. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne tarcze i inne narzędzia do obróbki drewna np. przy użyciu szlifierki kątowej.

 

 

  © 2021 technetmb.pl