szukaj
Dane produktu
węże do młotów pneumatycznych X-LITE
MŁOTY UDAROWE - akcesoria do młotów

produkt węże do młotów pneumatycznych X-LITE

X-LITE lekki wąż o długości 20 mb ze złączami kłowymi,
ciśnienie robocze 20 bar,
Cena cetto: 800.00 zł
Opis przedmiotu:
Lekkie węże do sprężonego powietrza o dużej wytrzymałości i niewielkiej masie. Idealne do zasilania urządzeń pneumatycznych. Posiadamy w ofercie węże do sprężonego powietrza typu x-lite cienki wysoce elastyczny wąż o ciśnieniu roboczym do 20bar, odporny na mgiełkę olejową zamienny dla znanego Mantex Atlas Copco.

Średnica wewnętrzna: 25mm
Grubość: 2,5mm
Max. ciśnienie robocze: 20bar
Długość węża: 20m
Inne maszyny tego producenta:
olej do agregatu hydraulicznego  ATLAS COPCO PAC
nowy
akcesoria do młotów
Cena cetto:: do negocjacji
oleje do silników dwusuwowych COBRA
nowy
akcesoria do młotów
Cena cetto:: do negocjacji
wąż hydrauliczny do młota
nowy
akcesoria do młotów
dł 7 mb z szybkozłączkami i zaślepkami cena netto 1470 zł z wysyłką
Cena cetto:: 1470.00 zł
oliwiarka do młota pneumatycznego ATLAS COPCO
nowy
akcesoria do młotów
oliwiarka do młota pneumatycznego ATLAS COPCO
Cena cetto:: 850.00 zł
olej do młotów pneumatycznych ATLAS COPCO TEX
nowy
akcesoria do młotów
oleje do młotów pneumatycznych ATLAS COPCO TEX
Cena cetto:: do negocjacji

Działania na placu budowy to skomplikowany proces, który musi być kontrolowany tak aby nie utrudniał prac brukarskich lub innych prac budowlanych a użyte tam maszyny budowlane powinny być wydajne. Trzeba wiedzieć kiedy wejść z zagęszczarką a kiedy z koparką. Czy niwelator czy laser krzyżowy będzie lepszy. Dużą wydajność pracy można uzyskać przez wykorzystanie zamularki do kostki, mini koparko-ładowarki z przegubowym układem jazdy dzięki czemu można łatwo transportować paletę kostki brukowej. Dobranie maszyn współpracujących ma pierwszorzędne znaczenia dla opłacalności inwestycji. Np. sprężarka do wdmuchiwarki światłowodów, agregatów prądotwórczych do sumy szlifierek czy spawarek. Brak prądu w obiektach użyteczności publiczne lub przemysłowych można ograniczyć wykorzystując profesjonalne systemy zasilania awaryjnego. Nowoczesne maszyny związane z budową dróg takie jak kafary do wbijania balustrad czy maszty oświetleniowe to niezbędny sprzęt budowlany. Nowoczesne budownictwo kolejowe to już nie tylko kilof i łopata a spalinowy podbijak torowy. Prowadzimy AUTORYZOWANY  Serwis młotów spalinowych Cobra. innych maszyn firmy ATLAS COPCO Współczesny przemysł oparty jest o układy pneumatyczne jako nośniki energii dla maszyn i narzędzi pneumatycznych.
Wdmuchiwarka do światłowodów to rodzima produkcja, polecamy nie tylko jak handlarze ale jako pasjonaci tej dziedziny. Produkujemy wdmuchiwarki do wdmuchiwania kabli tradycyjnych, wdmuchiwarki do mikrokabli oraz wdmuchiwarki przyłączy FTTH. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne tarcze i inne narzędzia do obróbki drewna np. przy użyciu szlifierki kątowej.

 

 

  © 2022 technetmb.pl