szukaj
Dane produktu
Zestaw - elastyczna szlifierka SAN.FG.200
DO DREWNA - Narzędzia do szlifierek kątowych

produkt Zestaw - elastyczna szlifierka SAN.FG.200

SAN.FG.200
ELASTYCZNA SZLIFIERKA 50 mm – elastyczny talerz obrotowy pozwala szlifować materiał w trudno dostępnych miejscach.
Montowana do zwykłej kątówki.

W zestawie:
ramię przedłużające,
elastyczny talerz,
35 szt. tarcz ściernych o ziarnistościach: 80,120,180,240,320,400,600
Cena cetto: 280.00 zł
Opis przedmiotu:
Inne maszyny tego producenta:
Tarcza fi 100 mm z węglikiem IND.FG.100
nowy
Narzędzia do szlifierek kątowych
IND.FG.100 Rzeźbiarz profesjonalny Profesjonalna tarcza do przemysłowej obróbki rzeźb z najtwardszego i najbardziej miękkiego drewna. Przeznaczenie: rzeźbienie, cięcie, wstępne szlifowanie, w drewnie oraz materiałach z grupy PCV, pleksi, akrylu, bakelitu itp Tarcza wykonana jest ze stali, natomiast wymienne zęby z węglika wolframu. średnica tarczy 100 mm średnica mocowania M14 (22mm) w zestawie redukcja do M10 (16mm) w zestawie klucz do wymiany zębów, które dostępne są w naszej ofercie. Mocowana na wrzecionie TYPOWEJ szlifierki kątowej.
Cena cetto:: 419.00 zł
Frez do drewna fi 20 TURBO SHAFT
nowy
Narzędzia do szlifierek kątowych
Opis produktu: TurboShaft To narzędzie zaprojektowano do użytku przy drobnych pracach rzeźbiarskich i wiercenia w drewnie. Montowane do typowych szlifierek kątowych. Struga dolna część wału dwoma widiowymi zębamy, jego długość pozwala wykonać głęboki i wąski profil. Parametry i opis: - wał długości 80 mm - wysięgnik z gwintem M14 do mocowania na wrzecionie typowej kątówki - średnica 20 mm - wymienne 2 zęby z węglika o długiej żywotności - regulowany ogranicznik głębokości w zestawie Do szlifierek kątowych o standardowych rozmiarach gwintu M14 x 2,0 Maksymalne obroty 12000 na min. Działa najlepiej z naszym Power Carving Unit
Cena cetto:: 370.00 zł
Tarniki o średnicy 100 mm montowane do typowych szlifierek kątowych.
nowy
Narzędzia do szlifierek kątowych
Tarniki o średnicy 100 mm montowane do typowych szlifierek kątowych. Saburrtooth to producent narzędzi dla wymagających więcej. Swoją jakością i trwałością zadziwiają każdego użytkownika. Ostre kolce wykonane są z węglika wolframu - o twardości porównywalnej z diamentem. Dostępne są w wielu rozmiarach, kształtach i fakturach. Idealnie nadają się do rzeźbienia, szlifowania, toczenia, cięcia i wszechstronnej obróbki drewna, gumy, silikonu, plastiku, lodu, poliuretanu, epoksydów, akryli i.t.p.
Cena cetto:: 280.00 zł
Uniwersalny zestaw  MiniTURBO KIT MIN.FG.500
nowy
Narzędzia do szlifierek kątowych
MIN.FG.500 MiniTURBO KIT Uniwersalna tarcza do rzeźbienia dowolnych form, okrawania, heblowania, idealna do głębokich żłobień. Zęby wykonane z hartowanego metalu. Można założyć na minigrindera samą tarczę lub papier ścierny. Po zastosowaniu przedłużenia pasuje także do szlifierek kątowych. W zestawie: ramię przedłużające, tarcza z zębami z węglika elastyczny PAD tarcze ścierne klucz Średnica tarczy 50 mm
Cena cetto:: 415.00 zł
ARBORTECH TURBOPLANE Tarcza fi 100 mm do okorowywania i żłobienia IND.FG.400
nowy
Narzędzia do szlifierek kątowych
IND.FG.400 TURBOPlane to uniwersalna tarcza do obróbki drewna. Można wykorzystać ją do tworzenia różnych kształtów. TurboPlane może być używany do szybkiego wygładzania dużych powierzchni poziomych. Średnica tarczy 100 mm Mocowana na wrzecionie TYPOWEJ szlifierki kątowej.
Cena cetto:: 447.15 zł

Działania na placu budowy to skomplikowany proces, który musi być kontrolowany tak aby nie utrudniał prac brukarskich lub innych prac budowlanych a użyte tam maszyny budowlane powinny być wydajne. Trzeba wiedzieć kiedy wejść z zagęszczarką a kiedy z koparką. Czy niwelator czy laser krzyżowy będzie lepszy. Dużą wydajność pracy można uzyskać przez wykorzystanie zamularki do kostki, mini koparko-ładowarki z przegubowym układem jazdy dzięki czemu można łatwo transportować paletę kostki brukowej. Dobranie maszyn współpracujących ma pierwszorzędne znaczenia dla opłacalności inwestycji. Np. sprężarka do wdmuchiwarki światłowodów, agregatów prądotwórczych do sumy szlifierek czy spawarek. Brak prądu w obiektach użyteczności publiczne lub przemysłowych można ograniczyć wykorzystując profesjonalne systemy zasilania awaryjnego. Nowoczesne maszyny związane z budową dróg takie jak kafary do wbijania balustrad czy maszty oświetleniowe to niezbędny sprzęt budowlany. Nowoczesne budownictwo kolejowe to już nie tylko kilof i łopata a spalinowy podbijak torowy. Prowadzimy AUTORYZOWANY  Serwis młotów spalinowych Cobra. innych maszyn firmy ATLAS COPCO Współczesny przemysł oparty jest o układy pneumatyczne jako nośniki energii dla maszyn i narzędzi pneumatycznych.
Wdmuchiwarka do światłowodów to rodzima produkcja, polecamy nie tylko jak handlarze ale jako pasjonaci tej dziedziny. Produkujemy wdmuchiwarki do wdmuchiwania kabli tradycyjnych, wdmuchiwarki do mikrokabli oraz wdmuchiwarki przyłączy FTTH. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne tarcze i inne narzędzia do obróbki drewna np. przy użyciu szlifierki kątowej.

 

 

  © 2021 technetmb.pl