szukaj
Dane produktu
Mini szlifierka tarczowa do metalu i kamienia
DO DREWNA - Elektronarzędzia

produkt Mini szlifierka tarczowa do metalu i kamienia

Profesjonalna tarczowa mini frezarka i mini szlifierka w jednym Arbortech.Wszechstronne elektronarzędzie przeznaczone do prac związanych z obróbką kamienia czy drobnych prac np. spawalniczych.. Łatwe w użyciu, pozwala kształtować obrabiany materiał do najdrobniejszych szczegółów oraz go wyszlifować. Unikalny kształt pozwala na wygodny dostęp do obrabianej rzeźby oraz doskonałą widoczność obrabianych elementów.
Cena cetto: 1350.00 zł
Opis przedmiotu:
Opis produktu:

Mini Grinder Trade to mini szlifierka dla glazurników, hydraulików, kamieniarzy oraz rzeźbiarzy, którzy zmagają się z obróbką kamienia, metalu itp. materiałów. Dzięki diamentowej tarczy oraz innym specjalistycznym akcesoriom narzędzie idealnie nadaje się do pracy w trudno dostępnych miejscach, do których nie dotrze typowa szlifierka kątowa. Mini szlifierka jest szczególnie przydatna do bezpyłowego cięcia kamionki porcelanowej, obróbki metali, usuwania zapraw, wykańczania powierzchni i usuwania rdzy. Po podłączeniu odkurzacza pył jest zasysany bezpośrednio z tarczy tnącej, dzięki czemu pylenie jest znikome.

Charakterystyka narzędzia:
Zmienna prędkość obrotowa umożliwia szybką regulację obrotów w celu uzyskania optymalnej wydajności żłobienia i szlifowania.
Przystawka do odpylania pomaga zmniejszyć zapylenie podczas szlifowania drewna i maksymalnie ogranicza potrzebę czyszczenia.
Rękojeść z redukcją drgań i ulepszony silnik zwiększają komfort, kontrolę i umożliwiają dłuższą pracę.
Wysokiej jakości tarcza diamentowa pozostaje ostra przez długi czas.
Idealny do precyzyjnej obróbki kamienia.
Napęd z paskiem klinowym zwiększa bezpieczeństwo i minimalizuje ryzyko odrzutu.
Przedłużona głowica zapewnia wygodny dostęp do zamkniętych lub trudno dostępnych przestrzeni.Dane techniczne:
- moc 710 W
- zasilanie 230 V
- obroty od 6 000 do 18 000 rpm
- waga 1,5 kg

Zakres dostawy:
- elektronarzędzie Mini Grinder Trade
- tarcza diamentowa 50 mm
- tarcza ścierna do usuwania rdzy i wykańczania szwów spawalniczych 50 mm
- tarcze ścierne o ziarnistościach: 5 x 80, 5 x 180, 5 x 320
- elastyczny talerz do szlifowania
- przystawka do odsysania pyłu
- zapasowe szczotki, śruby, wkładki, klucz
- dobrej jakości torba do przechowywania narzędzia.
Galeria:
Mini szlifierka tarczowa do metalu i kamieniaMini szlifierka tarczowa do metalu i kamieniaMini szlifierka tarczowa do metalu i kamieniaMini szlifierka tarczowa do metalu i kamienia
Inne maszyny tego producenta:
Szlifierka Power Carving Unit
nowy
Elektronarzędzia
Power Carving Unit to idealny napęd do wszystkich narzędzi firmy Arbortech i nie tylko. Gwarantuje optymalne parametry pracy. Idealne narzędzie do ręcznego planowania powierzchni tarczą Turbo Plane.
Cena cetto:: 935.00 zł
MINICARVER - mini frezarka do drewna
nowy
Elektronarzędzia
Miniszlifierka na tarcze fi 50 mm.
Cena cetto:: 940.00 zł
PCH - ELEKTRODŁUTO
nowy
Elektronarzędzia
CHWILOWO NIEDOSTĘPNE Elektrodłuto do ręcznej obróbki drewna.
Cena cetto:: do negocjacji

Działania na placu budowy to skomplikowany proces, który musi być kontrolowany tak aby nie utrudniał prac brukarskich lub innych prac budowlanych a użyte tam maszyny budowlane powinny być wydajne. Trzeba wiedzieć kiedy wejść z zagęszczarką a kiedy z koparką. Czy niwelator czy laser krzyżowy będzie lepszy. Dużą wydajność pracy można uzyskać przez wykorzystanie zamularki do kostki, mini koparko-ładowarki z przegubowym układem jazdy dzięki czemu można łatwo transportować paletę kostki brukowej. Dobranie maszyn współpracujących ma pierwszorzędne znaczenia dla opłacalności inwestycji. Np. sprężarka do wdmuchiwarki światłowodów, agregatów prądotwórczych do sumy szlifierek czy spawarek. Brak prądu w obiektach użyteczności publiczne lub przemysłowych można ograniczyć wykorzystując profesjonalne systemy zasilania awaryjnego. Nowoczesne maszyny związane z budową dróg takie jak kafary do wbijania balustrad czy maszty oświetleniowe to niezbędny sprzęt budowlany. Nowoczesne budownictwo kolejowe to już nie tylko kilof i łopata a spalinowy podbijak torowy. Prowadzimy AUTORYZOWANY  Serwis młotów spalinowych Cobra. innych maszyn firmy ATLAS COPCO Współczesny przemysł oparty jest o układy pneumatyczne jako nośniki energii dla maszyn i narzędzi pneumatycznych.
Wdmuchiwarka do światłowodów to rodzima produkcja, polecamy nie tylko jak handlarze ale jako pasjonaci tej dziedziny. Produkujemy wdmuchiwarki do wdmuchiwania kabli tradycyjnych, wdmuchiwarki do mikrokabli oraz wdmuchiwarki przyłączy FTTH. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne tarcze i inne narzędzia do obróbki drewna np. przy użyciu szlifierki kątowej.

 

 

  © 2022 technetmb.pl