szukaj
Dane produktu
MINICARVER - mini frezarka do drewna
DO DREWNA - Elektronarzędzia

produkt MINICARVER - mini frezarka do drewna

Miniszlifierka na tarcze fi 50 mm.
Cena cetto: 940.00 zł
Opis przedmiotu:
DANE TECHNICZNE:

- moc 710 W
- zasilanie 230 V
- obroty regulowane 6 - 18 000 rpm
- waga 1,8 kg

ZAKRES DOSTAWY:

- tarcza o średnicy 50 mm z zębami wykonanymi z węglika, głębokość frezowania do 10 mm, szerokość frezowania pod kątem prostym 3 mm
- elastyczny dysk do tarcz ściernych
- tarcze ścierne 1 komplet zawiera po jednej tarczy o ziarnistościach 80, 180 i 320
Galeria:
MINICARVER - mini frezarka do drewnaMINICARVER - mini frezarka do drewnaMINICARVER - mini frezarka do drewnaMINICARVER - mini frezarka do drewna
Inne maszyny tego producenta:
Mini szlifierka tarczowa do metalu i kamienia
nowy
Elektronarzędzia
Profesjonalna tarczowa mini frezarka i mini szlifierka w jednym Arbortech.Wszechstronne elektronarzędzie przeznaczone do prac związanych z obróbką kamienia czy drobnych prac np. spawalniczych.. Łatwe w użyciu, pozwala kształtować obrabiany materiał do najdrobniejszych szczegółów oraz go wyszlifować. Unikalny kształt pozwala na wygodny dostęp do obrabianej rzeźby oraz doskonałą widoczność obrabianych elementów.
Cena cetto:: 1350.00 zł
Szlifierka Power Carving Unit
nowy
Elektronarzędzia
Power Carving Unit to idealny napęd do wszystkich narzędzi firmy Arbortech i nie tylko. Gwarantuje optymalne parametry pracy. Idealne narzędzie do ręcznego planowania powierzchni tarczą Turbo Plane.
Cena cetto:: 935.00 zł
PCH - ELEKTRODŁUTO
nowy
Elektronarzędzia
CHWILOWO NIEDOSTĘPNE Elektrodłuto do ręcznej obróbki drewna.
Cena cetto:: do negocjacji

Działania na placu budowy to skomplikowany proces, który musi być kontrolowany tak aby nie utrudniał prac brukarskich lub innych prac budowlanych a użyte tam maszyny budowlane powinny być wydajne. Trzeba wiedzieć kiedy wejść z zagęszczarką a kiedy z koparką. Czy niwelator czy laser krzyżowy będzie lepszy. Dużą wydajność pracy można uzyskać przez wykorzystanie zamularki do kostki, mini koparko-ładowarki z przegubowym układem jazdy dzięki czemu można łatwo transportować paletę kostki brukowej. Dobranie maszyn współpracujących ma pierwszorzędne znaczenia dla opłacalności inwestycji. Np. sprężarka do wdmuchiwarki światłowodów, agregatów prądotwórczych do sumy szlifierek czy spawarek. Brak prądu w obiektach użyteczności publiczne lub przemysłowych można ograniczyć wykorzystując profesjonalne systemy zasilania awaryjnego. Nowoczesne maszyny związane z budową dróg takie jak kafary do wbijania balustrad czy maszty oświetleniowe to niezbędny sprzęt budowlany. Nowoczesne budownictwo kolejowe to już nie tylko kilof i łopata a spalinowy podbijak torowy. Prowadzimy AUTORYZOWANY  Serwis młotów spalinowych Cobra. innych maszyn firmy ATLAS COPCO Współczesny przemysł oparty jest o układy pneumatyczne jako nośniki energii dla maszyn i narzędzi pneumatycznych.
Wdmuchiwarka do światłowodów to rodzima produkcja, polecamy nie tylko jak handlarze ale jako pasjonaci tej dziedziny. Produkujemy wdmuchiwarki do wdmuchiwania kabli tradycyjnych, wdmuchiwarki do mikrokabli oraz wdmuchiwarki przyłączy FTTH. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne tarcze i inne narzędzia do obróbki drewna np. przy użyciu szlifierki kątowej.

 

 

  © 2022 technetmb.pl