szukaj
Dane produktu
PCH - ELEKTRODŁUTO
DO DREWNA - Elektronarzędzia

produkt PCH - ELEKTRODŁUTO

CHWILOWO NIEDOSTĘPNE
Elektrodłuto do ręcznej obróbki drewna.
Cena cetto: 0.00 zł
Opis przedmiotu:
PCH - ELEKTRODŁUTO

Urządzenie przeznaczone jest do rzeźbienia w drewnie oraz różnych robót stolarskich.

Parametry:
• Moc silnika 710 W
• zasilanie 230 V
• regulowana ilość uderzeń od 2000 do 11000 na minutę
• "miękki" start

W zestawie:

- elektrodłuto
- V dłuto 60° 8mm
- V dłuto 90° 18mm
- dłuto rylec rzeźbiarski 8x7 mm
- dłuto rylec rzeźbiarski 9x20 mm
- dłuto rylec rzeźbiarski 11x7 mm
- dłuto rylec rzeźbiarski 7x20 mm
- dłuto płaskie 1 x 20 mm
- 15ml oleju SAE 80W-90
Galeria:
PCH - ELEKTRODŁUTOPCH - ELEKTRODŁUTOPCH - ELEKTRODŁUTOPCH - ELEKTRODŁUTO
Inne maszyny tego producenta:
Szlifierka Power Carving Unit
nowy
Elektronarzędzia
Power Carving Unit to idealny napęd do wszystkich narzędzi firmy Arbortech i nie tylko. Gwarantuje optymalne parametry pracy. Idealne narzędzie do ręcznego planowania powierzchni tarczą Turbo Plane.
Cena cetto:: do negocjacji
Mini szlifierka tarczowa do metalu i kamienia
nowy
Elektronarzędzia
Profesjonalna tarczowa mini frezarka i mini szlifierka w jednym Arbortech.Wszechstronne elektronarzędzie przeznaczone do prac związanych z obróbką kamienia czy drobnych prac np. spawalniczych.. Łatwe w użyciu, pozwala kształtować obrabiany materiał do najdrobniejszych szczegółów oraz go wyszlifować. Unikalny kształt pozwala na wygodny dostęp do obrabianej rzeźby oraz doskonałą widoczność obrabianych elementów.
Cena cetto:: do negocjacji
MINICARVER - mini frezarka do drewna
nowy
Elektronarzędzia
Miniszlifierka na tarcze fi 50 mm.
Cena cetto:: do negocjacji

Działania na placu budowy to skomplikowany proces, który musi być kontrolowany tak aby nie utrudniał prac brukarskich lub innych prac budowlanych a użyte tam maszyny budowlane powinny być wydajne. Trzeba wiedzieć kiedy wejść z zagęszczarką a kiedy z koparką. Czy niwelator czy laser krzyżowy będzie lepszy. Dużą wydajność pracy można uzyskać przez wykorzystanie zamularki do kostki, mini koparko-ładowarki z przegubowym układem jazdy dzięki czemu można łatwo transportować paletę kostki brukowej. Dobranie maszyn współpracujących ma pierwszorzędne znaczenia dla opłacalności inwestycji. Np. sprężarka do wdmuchiwarki światłowodów, agregatów prądotwórczych do sumy szlifierek czy spawarek. Brak prądu w obiektach użyteczności publiczne lub przemysłowych można ograniczyć wykorzystując profesjonalne systemy zasilania awaryjnego. Nowoczesne maszyny związane z budową dróg takie jak kafary do wbijania balustrad czy maszty oświetleniowe to niezbędny sprzęt budowlany. Nowoczesne budownictwo kolejowe to już nie tylko kilof i łopata a spalinowy podbijak torowy. Prowadzimy AUTORYZOWANY  Serwis młotów spalinowych Cobra. innych maszyn firmy ATLAS COPCO Współczesny przemysł oparty jest o układy pneumatyczne jako nośniki energii dla maszyn i narzędzi pneumatycznych.
Wdmuchiwarka do światłowodów to rodzima produkcja, polecamy nie tylko jak handlarze ale jako pasjonaci tej dziedziny. Produkujemy wdmuchiwarki do wdmuchiwania kabli tradycyjnych, wdmuchiwarki do mikrokabli oraz wdmuchiwarki przyłączy FTTH. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne tarcze i inne narzędzia do obróbki drewna np. przy użyciu szlifierki kątowej.

 

 

  © 2024 technetmb.pl