szukaj
Dane produktu
Szlifierka Power Carving Unit
DO DREWNA - Elektronarzędzia

produkt Szlifierka Power Carving Unit

Power Carving Unit to idealny napęd do wszystkich narzędzi firmy Arbortech i nie tylko. Gwarantuje optymalne parametry pracy.
Idealne narzędzie do ręcznego planowania powierzchni tarczą Turbo Plane.
Cena cetto: 0.00 zł
Opis przedmiotu:
Szlifierka kątowa Power Carving Unit jest kompatybilna z wszystkimi narzędziami firmy Arbortech. 6 różnych ustawień prędkości od 2000 do 11000 obr/min. pozwala dostosować Power Carving Unit do potrzeb użytkownika. Idealne narzędzie do ręcznego planowania powierzchni tarczą Turbo Plane.

Akcesoria zawarte w zestawie:

ELASTYCZNY TALERZ SZLIFIERSKI
Elastyczny talerz szlifierski do szlifowania powierzchni papierami od najgrubszych do najdrobniejszych gradacji. Można nim wybierać materiał oraz szlifować wklęsłe powierzchnie oraz płaskie. Osłoną CHIP CATCHER umożliwia odsysanie pyłu.

LEVELLING GUIDE osłona z regulacją głębokości heblowania z odsysaczem,
w połączeniu z tarczą Turbo Plane służy do precyzyjnego strugania i planowania powierzchni. Dodatkowe wykończenie elastycznym talerzem daje efekt idealnie gładkiej powierzchni.

SYSTEM ODBIORU WIÓRÓW I PYŁU
Specjalny system odbioru wiórów oraz pyłu w celu utrzymania czystości tak aby
w czasie pracy obrabiany materiał był cały czas widoczny.

KOŃCÓWKA ODPROWADZAJĄCA WIÓRY I PYŁ może być podłączona do odkurzacza, dzięki temu miejsce pracy pozostanie zawsze czyste i bezpieczne.

Zawartość:
• 1 x Power Carving Unit 710 W.
• 1 x osłona z regulacją głębokości heblowania z odsysaczem LEVELLING GUIDE
• 1 x osłona elastycznego pad-a szlifierskiego z odsysaczem CHIP CATCHER
• 1 x standardowa metalowa osłona
• 1 x rura łącząca narzędzie z odkurzaczem
• 1 x elastyczna podkładka szlifierska - pad
• 12 tarcz szlifierskich o ziarnistościach 3x60, 3x 120, 3x180, 3x240
• 1 x wiatrak wentylatora
• 1 x wymienne szczotki węglowe
• 1 x torba transportowa Arbortech
Galeria:
Szlifierka Power Carving UnitSzlifierka Power Carving UnitSzlifierka Power Carving UnitSzlifierka Power Carving Unit
Inne maszyny tego producenta:
Mini szlifierka tarczowa do metalu i kamienia
nowy
Elektronarzędzia
Profesjonalna tarczowa mini frezarka i mini szlifierka w jednym Arbortech.Wszechstronne elektronarzędzie przeznaczone do prac związanych z obróbką kamienia czy drobnych prac np. spawalniczych.. Łatwe w użyciu, pozwala kształtować obrabiany materiał do najdrobniejszych szczegółów oraz go wyszlifować. Unikalny kształt pozwala na wygodny dostęp do obrabianej rzeźby oraz doskonałą widoczność obrabianych elementów.
Cena cetto:: do negocjacji
PCH - ELEKTRODŁUTO
nowy
Elektronarzędzia
CHWILOWO NIEDOSTĘPNE Elektrodłuto do ręcznej obróbki drewna.
Cena cetto:: do negocjacji
MINICARVER - mini frezarka do drewna
nowy
Elektronarzędzia
Miniszlifierka na tarcze fi 50 mm.
Cena cetto:: do negocjacji

Działania na placu budowy to skomplikowany proces, który musi być kontrolowany tak aby nie utrudniał prac brukarskich lub innych prac budowlanych a użyte tam maszyny budowlane powinny być wydajne. Trzeba wiedzieć kiedy wejść z zagęszczarką a kiedy z koparką. Czy niwelator czy laser krzyżowy będzie lepszy. Dużą wydajność pracy można uzyskać przez wykorzystanie zamularki do kostki, mini koparko-ładowarki z przegubowym układem jazdy dzięki czemu można łatwo transportować paletę kostki brukowej. Dobranie maszyn współpracujących ma pierwszorzędne znaczenia dla opłacalności inwestycji. Np. sprężarka do wdmuchiwarki światłowodów, agregatów prądotwórczych do sumy szlifierek czy spawarek. Brak prądu w obiektach użyteczności publiczne lub przemysłowych można ograniczyć wykorzystując profesjonalne systemy zasilania awaryjnego. Nowoczesne maszyny związane z budową dróg takie jak kafary do wbijania balustrad czy maszty oświetleniowe to niezbędny sprzęt budowlany. Nowoczesne budownictwo kolejowe to już nie tylko kilof i łopata a spalinowy podbijak torowy. Prowadzimy AUTORYZOWANY  Serwis młotów spalinowych Cobra. innych maszyn firmy ATLAS COPCO Współczesny przemysł oparty jest o układy pneumatyczne jako nośniki energii dla maszyn i narzędzi pneumatycznych.
Wdmuchiwarka do światłowodów to rodzima produkcja, polecamy nie tylko jak handlarze ale jako pasjonaci tej dziedziny. Produkujemy wdmuchiwarki do wdmuchiwania kabli tradycyjnych, wdmuchiwarki do mikrokabli oraz wdmuchiwarki przyłączy FTTH. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne tarcze i inne narzędzia do obróbki drewna np. przy użyciu szlifierki kątowej.

 

 

  © 2024 technetmb.pl